facebook twittter youtube   TR I EN

KAĞIT

KONİK & ROLİK

AMBALAJ

GERİ DÖNÜŞÜM

SAĞLIK

TURİZM

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Firmaların en temel kaynaklarının başında İnsan Kaynağı gelmektedir. YAŞAR AMBALAJ KÂĞIT BOBİN HAV. TRZM. SAN. TİC.AŞ. Müşteri mutluluğu ve memnuniyeti ile sürdürülebilir istikrarlı büyüme hedeflerine ulaşılmasında insan kaynağının rolünün çok önemli olduğuna inanmaktadır.

YAŞAR AMBALAJ KÂĞIT BOBİN HAV. TRZM. SAN. TİC.AŞ.'de uygulanan insan kaynakları politikası, çalışanların kişisel ve işe yönelik yetkinliklerinin geliştirilmesini ve yüksek motivasyon ile şirkete bağlılıklarının güçlü olmasını amaçlamaktadır. Yeni insan kaynağı alımında ise uzmanlıklar göz önünde bulundurularak profesyonellerin işe kazandırılması temel işe alım politikasını oluşturmaktadır.

YAŞAR AMBALAJ KÂĞIT BOBİN HAV. TRZM. SAN. TİC.AŞ.'nin İnsan Kaynakları Politikası ve Uygulamaları aşağıda belirtilen ilkelerin ışığı doğrultusunda gerçekleşir;

• Şirketimizin insan kaynağı seçimini, gelişimi yüksek, işe uygun yetkinliğe sahip, şirket değerlerini benimseyip yaşatacaklar arasından yaparız.
• Rekabet üstünlüğü insan kaynağımızın asıl temelidir.
• Çalışanlarımız Şirketimizin değerlerini benimser.
YAŞAR AMBALAJ KÂĞIT BOBİN HAV. TRZM. SAN. TİC.AŞ.'nin çalışmak için tercih edilen bir Şirket olmasını hedefleriz.
YAŞAR AMBALAJ KÂĞIT BOBİN HAV. TRZM. SAN. TİC.AŞ.'nin ilkelerine uygun şekilde, Çalışanlarımızın ve Şirketimizin beklentilerini dengeleriz.
• Çalışanlarımızın işteki başarılarını ve çalışma performanslarını değerlendirir ve teşvik ederiz.
• İhtiyaçlarımızın karşılanmasında önce şirket içi insan kaynağımızdan yararlanmayı amaçlarız.
• İnsan kaynakları yönetiminde yeni gelişmeleri takip eder ve Şirketimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde değerlendirerek uygularız.

Neden YAŞAR AMBALAJ KAĞIT BOBİN HAV. TRZM. SAN.TİC.AŞ.
1999 yılında kurulan YAŞAR AMBALAJ KAĞIT BOBİN HAV. TRZM. SAN.TİC.AŞ. ulusal ve uluslararası piyasalardaki gelişmeleri dikkatle takip etmiş; yurt içi ve yurt dışında, tamamladığı işler ile ülkemizin ve dünyanın büyük gri karton, konik ve spiral masura üretimi yapan şirketleri arasındaki yerini almıştır. Aynı süreçte YAŞAR AMBALAJ KAĞIT BOBİN HAV. TRZM. SAN.TİC.AŞ. kurumsallaşma sürecini titizlikle gözetmiş ve uygulamış; başarı grafiğini sürekli yükselterek bir sürdürülebilir büyüme örneği oluşturmuştur.

YAŞAR AMBALAJ KÂĞIT BOBİN HAV. TRZM. SAN. TİC.AŞ. günümüzde;
• Şeffaf ve yeniliklere açık bir yönetim anlayışına sahip,
• Sürekli gelişmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke edinen,
• Farklı coğrafyalarda ve farklı sosyokültürel şartlarda iş yapabilme yetkinliğine sahip,
• Alanında yeni teknoloji ve yöntemler geliştiren,
• Yatırımcı yönü ile ülkemiz insanına yeni iş olanakları yaratan,
• Takım çalışması prensibi ile hareket eden uzman kadroları ile yurtiçi ve uluslararası arenada yüksek kalite ve verimlilik ile zamanında iş yapan bir dünya firmasıdır.

YAŞAR AMBALAJ KÂĞIT BOBİN HAV. TRZM. SAN. TİC.AŞ. Ailesinin bir ferdi olmak, sizi bir dünya şirketinin uluslararası normlardaki çalışma olanaklarına kavuşturmakla kalmayıp, sizi başarılı geleceğiniz ile buluşturacak bir ayrıcalığa dönüşecektir.Copyright 2015 © Yasar Group                                                                                                                                                                                          Designed by Dolphin Creative