facebook twittter youtube   TR I EN

KAĞIT

KONİK & ROLİK

AMBALAJ

GERİ DÖNÜŞÜM

SAĞLIK

TURİZM

ÖZEL YAŞAR HASTANESİ

Faaliyet Konusu:

Türkiyenin ilk özel sağlık kurumlarından biri olarak, iş ahlakı, dürüstlük ve şefkat ile tedavi ilkelerinden şaşmadan toplum SAĞLIĞINA KATKIDA bulunmak amacıyla 30 yıl önce Yaşar Group tarafından kuruldu. Çağımızdaki teknolojik gelişmeleri takiben Hastanenin bilgi sistemi tamamen yenilenerek 2004 yılından sonra YENİ bir vizyonla hizmet vermeye başladı.

Yaklaşık 1.500 metrekarelik alana kurulan Özel Yaşar Hastanesi, 25 yatak kapasitesiyle ve tamamıyla akıllı sistemlerle donatılmış alt yapısı sayesinde 24 saat hizmet verebilecek bir teknolojiye sahiptir. Acil bölüm bir, genel amaçlı 2 tane lokal olmak üzere toplam 3 Ameliyathane'ye sahip Özel Yaşar Hastanesi'nin, 2 normal yataklı katı ve 2 diyaliz yataklı diyaliz katı bulunmaktadır. Hastanede CERRAHİ YOĞUN BAKIM, YENİ DOĞAN YOĞUN BAKIM üniteleri kullanıma açıktır. Merkezi sistemden tüm hasta odalarına oksijen ve basınçlı hava ve vakum sistemi bağlanmıştır. Yoğun bakımlarda hepa filtreli hijyenik klima santralleri bulunmaktadır.

Hastanede laparokopik ve artroskopik (kansız bıçaksız) ameliyatlar yapılabilmektedir. Özel Yaşar Hastanesi 1 adet mikrobiyoloji laboratuarına röntgen ültrason.mamografi cihazlarına sahiptir. Hastanede böbrek taşi kırma ünitesi ve tam teşekküllü diyaliz bulunmaktadır. Ayrıca hastanede Mamografi, Doppler - Renkli Ültrason, Girişimsel Monitörler, Yoğun Bakımlarda Solunum Desteği Sağlayan Vantilatörler, Otomatik Anestezi Cihazları, Kuvözler ve fototerapi cihazları, Son model Laboratuar Cihazları da mevcuttur..

Yaşar Hastanesi İletişim Bilgileri:

Bakırköy İncirli Caddesi No: 22 Bakırköy / İstanbul
Telefon: +90 (212) 543 51 51  Fax: +90 (212) 570 56 65
E-posta Adresi: info@ozelyasarhastanesi.com
Web sitesi: www.ozelyasarhastanesi.com

Yaşar Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri:

Kartaltepe Mh. İncirli Cad. Umut Sok. Uğur Apt. No: 7/A Bakırköy / İSTANBUL- TÜRKİYE
Telefon: +90 (212) 466 15 00  
Fax: +90 (212) 466 15 00


Galeri:
Yaşar Hastanesi    Yaşar Hastanesi    Yaşar Hastanesi    Yaşar Hastanesi

Yaşar Hastanesi    Yaşar Hastanesi    Yaşar Hastanesi    Yaşar Hastanesi

Copyright 2015 © Yasar Group                                                                                                                                                                                          Designed by Dolphin Creative