facebook twittter youtube   TR I EN

KAĞIT

KONİK & ROLİK

AMBALAJ

GERİ DÖNÜŞÜM

SAĞLIK

TURİZM

ALAÇATI PORTO BEACH RESORT EXCLUSIVE HOTEL

Faaliyet Konusu:

İzmir'in tatil denince akla ilk gelen yerlerinden olan Çeşme Alaçatı'da bulunan Porto Beach Resort Exclusive Hotel, tam donanımlı olarak Yaşar Group'a ait olup işletmeciliği de Yaşar Group tarafından yapılmaktadır.

Porto Beach Alaçatı Otel, 159 odası, 2 bin 700 metrekarelik tatlı – tuzlu su havuzuyla Alaçatı ile Çeşme’nin ilk ve en büyüğü olması, denize sıfır konumu, 40 dönüm arazi üzerine kurulu kompleksi, dünya mutfağının seçkin örneklerinin yanı sıra Antep Mutfağı’nın da geleneksel lezzetleriyle misafirlerini karşılamaktadır. Otelde her şey dahil hizmet verilmektedir. Beş çayı, gece çorbası gibi çeşitli ücretsiz ikramlar ve gün boyu alkolsüz içecek seçenekleri de sunulmaktadır.

Özel plaj alanı, kapalı ve açık havuzlar sunan Porto Beach Resort Exclusive Hotel, Alaçatı'da yer almaktadır. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Klimalı odaların her biri düz ekran uydu TV, kasa ve minibarla donatılmıştır. Birimlerde parke zemin, oturma ve yemek alanları mevcuttur. Özel banyolar duş, terlik ve saç kurutma makinesi içerir. İzmir havalimanından ücretli özel VIP transfer hizmeti verilmektedir. Özel araçları ile gelen misafirlerimizin İzmir – Çeşme otoyolunda, Alaçatı ayrımından çıkarak, sörf plajları ve Porto Beach Resort Exclusive Alaçatı Otel tabelalarını takip ederek tesise ulaşmaları mümkündür. Tesisimizde ücretli özel helikopter transfer hizmeti mevcuttur.

Gece eğlenceleri profesyonel bir kadro tarafından organize edilmektedir. Tesiste bir çocuk kulübü de vardır.

Tesis Çeşme’ye bağlı Alaçatı turizm merkezinde, sörf plajları mevkiinde, özel bir koyda yer almaktadır. İzmir havalimanına 1saat 15 dk. Alaçatı merkeze 5dk. sörf plajına 2 dk. Mesa-fededir. 45.000 metrekare üzerinde bir alana kurulu olan tesis, toplam 150 oda kapasite-sine sahiptir. Kendisine ait 400 metre uzunluğunda plajı bulunmaktadır. Otelin Plajı; kum, deck, çim ve doğal dokuya sahip dört ayrı seçenek sunmakla beraber, özel iskelesi de mevcuttur.

Tesisin denizi, sezonun çoğunluğunda sakin, kum ve çakıl zemine sahiptir. İlk elli metre sığ, sonrasındaki derinlik bir metre ve üzerinde görülmektedir.

Porto Beach Resort Exclusive Hotel İletişim Bilgileri:

Liman Mevkii Çark Plajı Alaçatı, Çeşme/İzmir
Telefon: 0 232 716 00 83  
E-posta Adresi: info@portobeachresort.com
Web sitesi: https://portobeachresort.com/

Galeri:
  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10


Copyright 2015 © Yasar Group                                                                                                                                                                                                     Designed by Creative